Звоните Пн-Пт с 9 до 19
+38 (044) 237-59-59
+38 (067) 443-58-63
+38 (067) 329-90-03
advocata@gmail.com
advocata@lawukraine.com.ua 


Дивитись карту

 Оставить заявку или задать
  вопрос Вы можете заполнив
    форму:

Задать вопрос
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.
* помечены обязательные поля

      Мы обязательно с Вами
       свяжемся!


 

Незалежна автоекспертіза на допомогу

Незалежна автоекспертіза на допомогу!
Або, не завжди довіряйте страховим експертам!

Рано чи пізно кожен власник авто стикається з проблемою, пов'язаною з авто страхуванням. І природно перед кожним стає актуальне питання: страхувати або не страхувати автомобіль?

Це питання є актуальним з тієї причини, що не всі страхові компанії прагнуть швидко виплачувати матеріальні збитки та шукають ті чи інші причини для того, щоб не здійснювати виплату.

Авто власники, ситі такою практикою, само собою, намагаються вирішити всі мирним шляхом і врегулювати проблеми самостійно, без втручання третьої сторони. Але, у зв'язку з тим, що не кожен на таке згоден, проблема виникає все частіше.

Щодня на дорогах трапляються аварії, і незалежна автоекспертіза дтп, здатна врегулювати конфлікт між авто-власниками. Експертиза авто займає чимало часу, а результат вельми задовільний. Як правило, власники автомобілів задовольняються результатами автоекспертізи автомобіля, яку робила страхова компанія, але деякі авто власники вирішуються на зустрічну, незалежну експертизи автомобілів. Незалежна експертиза дозволена і відповідає всім законам України, і якщо ваш автомобіль застрахований, але своєму агентству ви не особливо довіряєте, то проведення незалежної експертизи - ваше право! Страхові агенти зобов'язані прийняти результат, і виплатити вам матеріальний збиток. Залежно від вибору варіанту страхування (ОСАЦВ, КАСКО та інші), варіанти виплати так само відрізняються один від одного.

Експертиза авто виконується максимум два рази (вами і зустрічна експертиза від третьої особи), після чого, якщо обидві сторони не прийшли до єдиної думки - справа передається на розгляд суду. Візьміть на замітку той факт, що ряд страхових компаній не доводять справу до суду, тим самим виплачують всю суму по зустрічній експертизі автомобіля. Інше питання полягає в чесній страхової кампанії по відношенню до свого клієнта.
Незалежна експертиза автомобілів уже міцно засіла в наше життя, так як довіра пропадає до компаній і агентствам. Люди вважають за краще зробити все самим, хай і за трохи більшу суму, зате якісно!!

Наші професійні експерти авто-товарознавці нададуть Вам необхідні послуги з проведення огляду пошкодженого транспортного засобу з фотофіксації та забезпеченням виклику інших учасників ДТП та зацікавлених осіб на місце огляду для участі в ньому, складання дефектної відомості та видачі акту авто-товарознавчої дослідження.

<< Назад

сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект