Звоните Пн-Пт с 9 до 19
+38 (044) 237-59-59
+38 (067) 443-58-63
+38 (067) 329-90-03
advocata@gmail.com
advocata@lawukraine.com.ua 


Дивитись карту

 Оставить заявку или задать
  вопрос Вы можете заполнив
    форму:

Задать вопрос
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.
* помечены обязательные поля

      Мы обязательно с Вами
       свяжемся!


 

Інформація для водіїв

Кабмін вніс зміни в Правила дорожнього руху

Кабмін вніс зміни в Правила дорожнього рухуКабінет міністрів України вніс зміни в Правила дорожнього руху України з метою приведення їх у відповідність із законом «Про дорожній рух». Згідно з постановою уряду № 1029 від 26 вересня 2011 року, водій не зобов'язаний мати при собі талон, який додавався до прав, не потрібна довіреність на водіння автомобіля, достатньо лише прав і техпаспорта. З ПДД виключені згадки про дорожні листах та документації на вантаж, повідомляє Інтерфакс-України.

Розширено визначення мопеда: відтепер це двоколісний транспортний засіб не тільки з двигуном об'ємом до 50 куб см, а й з електродвигуном потужністю до 4 кВт. Водій мопеда, як і водій мотоцикла, зобов'язаний їздити в застебнутому шоломі.

Водій повинен пред'являти документи, а не передавати їх інспектору ДАІ, як було потрібно раніше. Згідно з новою редакцією, інспектор може провести перевірку технічного стану транспортного засобу за допомогою спеціальних пристосувань.

Істотно спрощуються дії водіїв у разі легких ДТП за умови наявності страховки, відсутності травмованих, п'яних за кермом і складанні спільного повідомлення про аварію за зразком Моторно-транспортного страхового бюро України.
Згідно з нововведеннями, необхідно скидати швидкість до 40 км/год біля нерухомого транспортного засобу на узбіччі з включеним проблисковим маячком синього кольору. Також підвищується до 21 року віковий ценз водіїв автобусів, трамваїв і тролейбусів.

У новій редакції вводиться європейська категоризація транспортних засобів, а також ряд інших змін.

Нагадаємо, раніше Міська автомобільна інспекція, у зв'язку з частими проханнями водіїв роз'яснити, на яких підставах співробітники ДАІ можуть зупиняти транспортні засоби, розмістила на своєму офіційному сайті список таких причин.

<< Назад

сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект