Звоните Пн-Пт с 9 до 19
+38 (044) 237-59-59
+38 (067) 443-58-63
+38 (067) 329-90-03
advocata@gmail.com
advocata@lawukraine.com.ua 


Дивитись карту

 Оставить заявку или задать
  вопрос Вы можете заполнив
    форму:

Задать вопрос
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.
* помечены обязательные поля

      Мы обязательно с Вами
       свяжемся!


 

Інформація для водіїв

Водіїв будуть штрафувати за перевищення швидкості на 20 км/год?

Водіїв будуть штрафувати за перевищення швидкості на 20 км/годНародні депутати здогадайтесь від якої партії внесли на розгляд парламенту законопроект, який передбачає для водіїв штраф за перевищення швидкості більш ніж на 20 км / год.

Згідно вказаного законопроекту водіїв зможуть штрафувати за перевищення швидкості на 20 км / год? Даний законопроект вже зареєстрований у Верховній Раді Україні.

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, існуюче припущення порушення швидкісного режиму руху автотранспорту в 20 км / год розслабило водіїв. На думку авторів, за роки потурання водії звикли не звертати увагу на обмеження швидкості і часто їздять в місті зі швидкістю 80 км/год замість дозволених 60 км/год, а за містом - зі швидкістю 110 км/год замість 90 км/год. Нібито для підвищення безпеки руху по автомобільних дорогах Україні, автори пропонують не тільки звузити "коридор" дозволеного перевищення швидкості, але і збільшити термін, на який водіїв будуть позбавляти прав за повторне порушення правил дорожнього руху - з 3 років до 5. Депутати, крім іншого, пропонують ввести штраф для водіїв маршруток, які проводять розрахунки з пасажирами під час руху.

<< Назад

сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект