Звоните Пн-Пт с 9 до 19
+38 (044) 237-59-59
+38 (067) 443-58-63
+38 (067) 329-90-03
advocata@gmail.com
advocata@lawukraine.com.ua 


Дивитись карту

 Оставить заявку или задать
  вопрос Вы можете заполнив
    форму:

Задать вопрос
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.
* помечены обязательные поля

      Мы обязательно с Вами
       свяжемся!


 

МКАС ПРИ ТПП УКРАЇНИ ВІДСВЯТКУВАВ 25 РОКІВ ПЛІДНОЇ РОБОТИ
ПО ВТІЛЕННЮ ВИСОКИХ СВІТОВИХ СТАНДАРТІВ РОЗВ’ЯЗУВАННЯ СПОРІВ

МКАС ПРИ ТПП УКРАИНЫ ОТМЕТИЛ 25 ЛЕТ РАБОТЫ14 вересня 2017 року МКАС при ТПП України зібрав друзів і міжнародну юридичну і бізнес спільноту на IV Міжнародні арбітражні читання пам'яті академіка І.Г. Побірченко для обговорення сучасних викликів у сфері міжнародного арбітражу в східноєвропейському регіоні і в світі.

IV Міжнародні арбітражні читання стали найбільш відвідуваним заходом МКАС за останні роки, зібравши понад 300 учасників з 16 країн світу, представників всіх гілок влади, українських та міжнародних експертів і арбітрів.

Діяльність МКАС націлена на відкриття розширених можливостей для бізнесу і розвиток міжнародного арбітражу в Україні. За останній рік МКАС, відповідаючи вимогам бізнесу і часу, посилив міжнародне співробітництво з актуальними для бізнесу юрисдикціями, зокрема Болгарією і Китаєм, розширив рекомендаційний список арбітрів, розробив нові редакції регламентів МКАС і МАК, запропонував нове видання систематизованої практики МКАС з розгляду зовнішньоекономічних спорів, а також представив на суд користувачів своїх послуг оновлений бренд МКАС.
1. Посилення міжнародного співробітництва

1. Посилення міжнародного співробітництва

МКАС, залишаючись єдиним органом, який представляє Україну з питань арбітражу в роботі Комісії ООН по праву міжнародної торгівлі (ЮНСІТРАЛ), і беручи активну участь в роботі ряду інших авторитетних міжнародних арбітражних організацій, у 2017 році розширив міжнародне співробітництво і уклав оновлену угоду про співпрацю з арбітражним судом при Болгарській ТПП.

Підписано також угоду про співробітництво з Китайською міжнародною економічної та торговельної арбітражної комісією (CIETAC), що матиме виняткове практичне значення для українського і китайського бізнесу в контексті українсько-китайської програми співробітництва «Один пояс, один шлях».

2. Розширення рекомендаційного списку арбітрів

За останній період розширено рекомендаційний список арбітрів МКАС при ТПП України, який зараз включає 118 арбітрів з 33 країн світу (понад 53% з яких - іноземці), які здатні незалежно, неупереджено і професійно розглядати суперечки.

3. Новые регламенты

МКАС ПРИ ТПП УКРАИНЫ ОТМЕТИЛ 25 ЛЕТ РАБОТЫГолова МКАС при ТПП України Микола СЕЛІВОН представив нові регламенты МКАС і МАК при ТПП України, які будуть введені в дію з 1 січня 2018 року. Микола СЕЛІВОН зазначив: «Кожна держава повинна активно працювати над створенням проарбітражного клімату, так як це напряму впливає на його імідж в очах міжнародної спільноти. Імідж українського арбітражу щорічно зростає. Ми постійно робимо кроки по вдосконаленню нашої діяльності, зокрема, шляхом вдосконалення арбітражного процесу, впровадження новітніх технологій і створення максимального комфорту для користувачів наших послуг. Саме на це спрямовані нові Регламенти».

ЮВІЛЕЙ У ЧВЕРТЬ СТОЛІТТЯ

МКАС привітали з ювілеєм колеги, друзі та державні діячі, зокрема заступник Глави Адміністрації Президента України Олексій ФІЛАТОВ, голова Вищого господарського суду України Богдан ЛЬВІВ, державний секретар Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олексій ПЕРЕВЕЗЕНЦЕВ і народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики і правосуддя Руслан СИДОРОВИЧ.

МКАС ПРИ ТПП УКРАИНЫ ОТМЕТИЛ 25 ЛЕТ РАБОТЫЯк зазначив під час свого виступу Олексій ФИЛАТОВ, заступник Глави Адміністрації Президента України та координатор Ради з питань судової реформи: «Прийняття нового процесуального законодавства дасть міжнародному комерційному арбітражу в Україні багато нових інструментів, які повинні підвищити його ефективність та здатність до розвитку. Це удосконалення процедури визнання і приведення у виконання, а також оскарження рішень міжнародного комерційного арбітражу, і - найважливіше - підтримка міжнародного комерційного арбітражу державними судами: законопроектом передбачено забезпечення позову, що подається в міжнародний комерційний арбітраж, судове забезпечення доказів у арбітражному процесі, і інші інструменти , які дозволять зробити цей процес більш ефективним».

МКАС ПРИ ТПП УКРАИНЫ ОТМЕТИЛ 25 ЛЕТ РАБОТЫ«Створення в нашій країні Міжнародного комерційного арбітражного суду було вимогою сучасного життя. З перших днів професійна діяльність МКАС грає важливу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості, сприяє розвитку України як демократичної та правової держави. Саме від наполегливої праці залежить надійність правового захисту суб'єктів господарської діяльності, а отже і забезпечення в суспільстві стабільності і економічного процвітання», - сказав Олексій ПЕРЕВЕЗЕНЦЕВ.

«Діяльність МКАС при ТПП України є яскравим прикладом успішного функціонування в Україні позасудової процедури вирішення спорів між суб'єктами підприємницької діяльності. Найбільше досягнення МКАС - це збереження професійного корпусу арбітрів », - зазначив Голова ВГСУ Богдан ЛЬВІВ.

МКАС ПРИ ТПП УКРАИНЫ ОТМЕТИЛ 25 ЛЕТ РАБОТЫВід законодавчої гілки влади МКАС при ТПП України привітав народний депутат України Руслан СИДОРОВИЧ. Він зазначив, що МКАС є майже ровесником незалежності нашої країни, тому відіграє надзвичайно важливу роль в становленні України як правової держави, утвердження принципів верховенства права і стандартів роботи. За його словами, МКАС забезпечує інвестиційну привабливість країни як для іноземних, так і для внутрішньодержавних інвесторів.

«За 25 років своєї діяльності МКАС при ТПП України вже став впізнаваним українським брендом, який за цей час розглянув понад 10000 зовнішньоекономічних спорів. 25 років - це не тільки підведення підсумків діяльності, але і визначення нових цілей і нових висот, яких потрібно досягти. Бажаю МКАС продовжувати розвивати і підвищувати конкурентоспроможність арбітражного інституту, ставши в один ряд з іншими арбітражними центрами Західної Європи і Азії », - сказав Президент ТПП України Геннадій Чижиков.

МКАС ПРИ ТПП УКРАИНЫ ОТМЕТИЛ 25 ЛЕТ РАБОТЫСтатистика свідчить, що МКАС при ТПП України користується великою довірою серед представників бізнесу. МКАС є флагманом серед арбітражних інститутів у Східній і Центральній Європі за кількістю розглянутих зовнішньоекономічних спорів. Такі результати стали можливими завдяки досвідченим арбітрам, які рекомендовані в сфері арбітражу авторитетними міжнародними рейтингами, професіоналізму роботи Секретаріату МКАС, а також зрозумілою і прозорою процедурою вирішення спорів. МКАС і надалі буде продовжувати привносити в свою діяльність провідні міжнародні стандарти в сфері арбітражу.

В рамках урочистих заходів, присвячених 25-річчю МКАС при ТПП України відбулися IV Міжнародні арбітражні читання пам'яті академіка І.Г. Побірченко на тему: «Міжнародний комерційний арбітраж: виклики сучасності». Першу сесію читань присвятили обговоренню сучасних вимог до арбітражу, а другу - відкритої дискусії про заміну сторони в зобов'язанні і дійсність арбітражної угоди щодо осіб, які її не підписували. Арбітри МКАС при ТПП України Кай Хобер і Тетяна СЛІПАЧУК - модератори сесій - блискуче провели свої сесії, залучивши аудиторію в обговорення зазначених дискусійних питань.

МКАС ПРИ ТПП УКРАИНЫ ОТМЕТИЛ 25 ЛЕТ РАБОТЫПід час І сесії Читань учасники ознайомилися з доповідями:
Аннетт Магнуссон
, генерального секретаря Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма, на тему «Вимоги бізнесу до арбітражу»;

Дзянь Чена, директора адміністрування міжнародних справ CIETAC, щодо «Нових викликів і можливостей для CIETAC в контексті українсько-китайської програми співробітництва« Один пояс, один шлях »і« Виконання арбітражних рішень в Китаї;

Сергія ГРИШКО, арбітра МКАС при ТПП України і партнера ЮФ «Redcliffe Partners» на тему: «Реформа процесуального законодавства в Україні та арбітраж: можливість, яку не можна упустити, або прикра невдача?»;

Олександра ХРАПУЦКОГО, арбітра МКАС при ТПП України і партнера адвокатського бюро «Сисуєв, Бондар і Храпуцкій» СБХ »щодо« Імплементації принципів інквізиційного процесу арбітражем як механізму скорочення його термінів і вартості »;

Штефана ВІЛСКЕ, арбітра МКАС при ТПП України і партнера ЮФ «Gleiss Lutz» на тему: «Невже міжнародний арбітраж все ще знаходиться в етично нейтральній зоні? - І не сподівайтеся! », А також

Людмили Винокурова, заступника Голови МКАС при ТПП України, арбітра і доцента кафедри господарського права Київського національного університету ім.Т.Шевченка, з доповіддю «Доктрина« несподіваного рішення »в міжнародному комерційному арбітражі».

МКАС ПРИ ТПП УКРАИНЫ ОТМЕТИЛ 25 ЛЕТ РАБОТЫІІ сесія Читань відбулася в новому для МКАС при ТПП України форматі - форматі відкритої дискусії, оскільки тема заміни сторони в зобов'язанні і дійсність арбітражної угоди щодо осіб, які його не підписували викликала великий інтерес як у аудиторії, так і серед бажаючих бути доповідачами з цього питання. З учасниками питання обговорювали доповідачі II сесії:


Павло БЕЛОУСОВ, арбітр МКАС при ТПП України і радник ЮФ «AEQUO»;

Ружа ІВАНОВА, заступник голови Арбітражного суду при Болгарській ТПП;

Оксана КАРЕЛ, керівник групи міжнародного вирішення спорів і арбітражу, старший юрист ЮФ «Arzinger»;

Олексій КОТ, керуючий партнер ЮФ «Антика»;

Ярослав ПЕТРОВ, радник ЮФ «Asters»;

Аліс ФРЕМУТ-ВОЛЬФ, заступник генерального секретаря Віденського міжнародного центру Австрійської федеральної економічної палати.

25-летие МКАС при ТПП Украины стало прекрасной возможностью для арбитров МКАС, специалистов, ученых и практикующих юристов из разных стран обменяться опытом, познакомиться с украинской моделью арбитража, украинским и иностранным процессуальным законодательством, а также в теплой и дружественной атмосфере отметить юбилей Суда.

сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект