Звоните Пн-Пт с 9 до 19
+38 (044) 237-59-59
+38 (067) 443-58-63
+38 (067) 329-90-03
advocata@gmail.com
advocata@lawukraine.com.ua 


Дивитись карту

 Оставить заявку или задать
  вопрос Вы можете заполнив
    форму:

Задать вопрос
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.
* помечены обязательные поля

      Мы обязательно с Вами
       свяжемся!


 

Пакет юридичне обслуговування «V.I.P.»

Пакет юридичне обслуговування «V.I.P.» 50000 грн./місяць - супроводження Клієнта на ділових зустрічах, при складанні проектів договорів, їх правовий аналіз з наданням правового висновку, надання усних юридичних консультацій та письмових юридичних висновків з питань правового характеру, що виникають у Клієнта в процесі його господарської діяльності.

  • Підготовка документів для подачі в державні органи, прокуратуру, суд, а також в Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України.
  • Організація та ведення претензійної роботи за матеріалами, підготовленими Клієнтом.
  • Представництво інтересів Клієнта в судах всіх рівнів при розгляді господарських, адміністративних та цивільних спорів, кримінальних (як потерпілого) та адміністративних справ.
  • Допомога по стягненню боргів, вирішення питань пов’язаних з відшкодуванням шкоди з винних осіб, зокрема внаслідок ДТП.
  • Посередницькі послуги з питань авто-товарознавчих досліджень транспортних засобів Клієнта.
  • Вирішення спірних питань з Державною податковою службою. Pеєстрація та перереєстрація підприємств усіх форм власності.

Послуги з представництва в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України та захист в кримінальних справах надаються за додатково укладеними угодами.

Зазначені ціни надані приблизно, так як формування вартості проведених робіт залежить від їх обсягів, складності, витрат часу, а тому узгоджуються сторонами в процесі виконання договору.

Вартість представництва в судах поза межами міста Києва за домовленістю.

<< Назад

сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект