Звоните Пн-Пт с 9 до 19
+38 (044) 237-59-59
+38 (067) 443-58-63
+38 (067) 329-90-03
advocata@gmail.com
advocata@lawukraine.com.ua 


Дивитись карту

 Оставить заявку или задать
  вопрос Вы можете заполнив
    форму:

Задать вопрос
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.
* помечены обязательные поля

      Мы обязательно с Вами
       свяжемся!


 

Голова кооперативу вимагав хабар за неперешкоджання діяльності автомийки

Голова кооперативу вимагав хабар за неперешкоджання діяльності автомийки

Згідно інформації, розміщеної на сайті «Конфлікти і закони», прокуратурою Святошинського району міста Києва 23.07.12 порушено кримінальну справу стосовно голови правління гаражно-будівельного кооперативу «Мрія», який нібито з метою незаконного збагачення вимагав та отримав хабар у сумі 3 800 грн від підприємця (ч. 4 ст. 368-3 КК України – комерційний підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми).

Зі слів заявника, за чиєю заявою було порушено справу, напередодні голова кооперативу самовільно відключив від електромережі орендований підприємцем гаражний бокс площею 30 м2, що використовується для мийки автомобілів, та вимагав вказану суму за відновлення енергопостачання і зобов’язувався надалі не перешкоджати здійснювати підприємницьку діяльність.

Досудове слідство проводить слідчий прокуратури району, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва. Саме слідчі встановлять істину по справі, чи дійсно це злочин голови кооперативу з метою незаконного збагачення, або намагання позбутися нинішнього голови та існуючої заборгованості з боку члена кооперативу – власника мийки, який звернувся із вказаною заявою до правоохоронних органів.

<< Назад

сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект