Звоните Пн-Пт с 9 до 19
+38 (044) 237-59-59
+38 (067) 443-58-63
+38 (067) 329-90-03
advocata@gmail.com
advocata@lawukraine.com.ua 


Смотреть карту

Оставить заявку или задать
вопрос Вы можете заполнив
форму:

Задать вопрос
Kонтактное лицо*:
Телефон*:
E-mail:
Сообщение*:
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.
* помечены обязательные поля

Мы обязательно с Вами
свяжемся!


 

Як бути, якщо мій гараж зносять?

Як бути, якщо мій гараж зносять?

Якщо ваш гараж потрапив в зону, яку планується очистити під нову забудову, можна залишити все як є до моменту приходу забудовника, а можна поборотися за "насиджене" місце. Головне пам'ятайте, що ваші права на гараж повинні бути підтверджені документально.

Як бути, якщо мій гараж зносять

Інструкція

  1. Перевірте пакет документів власності на гараж. У них входить договір власності або оренди на земельну ділянку та документи власності на саму споруду. Споруда повинна мати технічний і кадастровий паспорта. Якщо є документи, що підтверджують ваше право власності, можете сміливо боротися.
  2. Вимагайте компенсацію за зноситься гараж. Маючи пакет документів, ви є власником і гаража, та земельної ділянки під ним, тому інвестор повинен запропонувати вам альтернативний варіант - або гроші, або новий гараж (ст. 239 Цивільного кодексу РФ). Всі угоди оформляються офіційно. Вартість гаража визначають незалежні оцінювачі.
  3. Об'єднуйтеся з користувачами гаражів, які знаходяться по сусідству. Спільно легше боротися за свої права. Якщо ви є членом ГСК (гаражно-будівельного кооперативу), то ГСК виступає юридичною особою і документи власності або права користування оформляються на нього. Усередині ГСК можливе виділення земельних ділянок у приватну власність.
  4. Відмовтеся від ідеї відстояти зноситься гараж, якщо ви не маєте на нього задокументованих прав. В цьому випадку гараж є актом стихійної забудови і будь приліплена на двері папірець буде приводом для тривоги.
  5. Потурбуйтеся заздалегідь про новий гаражі або місце для зберігання машини і всього іншого. Якщо ви власник некапітального гаража, постарайтеся вивезти його в інше місце, інакше гараж буде знесений. Якщо у вас капітальний гараж - краще заздалегідь його звільнити.

Як бути, якщо мій гараж зносять, корисні поради

Зверніть увагу

Зверніть увагу, що з компенсації за знесений гараж з вас віднімуть 13% прибуткового податку.

Корисні поради

Про знесення гаража попереджають заздалегідь мінімум за три місяці. Документ повинен бути офіційним з реквізитами органу-відправника.

<< Назад

сайт создан компанией сайт разработан компанией Эффект